

Semesterhus
Sezana
SCR270
Semesterhus - Sezana , Slovenien
- Sleeps up to 12
- 5 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Det här vackra huset i den slovenska Karsten erbjuder ultimat komfort för 12 gäster i en lugn och grön miljö. På de två våningarna och i källaren finns allt du behöver för en avkopplande semester. På bottenvåningen finns ett stort vardagsrum, köket och en matsal. Förutom två stora och bekväma sovrum, varav ett med utgång till trädgården, finns på bottenvåningen ett stort badrum och en separat toalett. På första våningen finns tre sovrum och ett badrum med separat toalett. I källaren finns ett rum med bastu och en loungedel med fotbollsbord och brädspel. I den välskötta trädgården finns en stor pool och två utomhusjacuzzis samt ett fullt utrustat utekök. Ägaren erbjuder lokala delikatesser, torkat kött, korv och hemlagad sylt.
Funktioner
All Inclusive
Bastu
Diskmaskin
Förbrukningskostnader inkl.
Gemensam tvättmaskin
Gratis p-plats på tomten : 6 Parkeringsplatser
Grill
Inhägnad tomt
Kaffebryggare
Kvalitetsutemöbler
Luxury Collection
Outdoor living
Outdoor wellness
Rökfritt hus
Semesterhus : 279 m2
Trädgårdsmöbler
Utomhus spabad : 6 människor
Utomhuspool : 78 m2
Utsikt över landskap
WiFi
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration