Detta är en semesterbostad i Fincallorca.
Det finns en gräsfotbollsplan, en basketplan, ett bordtennisbord, ett bordfotbollsbord, en timmerstuga med lekplats och många andra barndrömmar. Poolen är inhägnad och barnsäker. Medan de små gästerna kan släppa loss på den 4500 m² stora inhägnade tomten, kan de vuxna koppla av på de bekväma sittplatserna under den mysiga, stora terrassen. Andra höjdpunkter är det välutrustade uteköket med grill och det vackra poolområdet, där en markis ger gott om skugga om så önskas.
Interiören i semesterhuset välkomnar dig med en snygg, lantlig atmosfär med mycket trä och kärleksfullt arrangerade detaljer. Det huvudsakliga vardagsrummet är en mysig blandning av vardagsrum, matplats och ett öppet, fullt utrustat kök. De fyra dubbelrummen kan förses med luftkonditionering och alla har eget badrum med badkar. Utanför de varma sommarmånaderna är det lika mysigt här eftersom huset är utrustat med radiatorer och varm/kall luftkonditionering. Ta med dig fina minnen hem från din familjesemester i detta speciella semesterhus på Mallorcas östkust.
"Torrent Sa Plana är omgivet av en stor tomt 1 km från Costa de los Pinos östkust. Den familjevänliga semesterorten Cala Millor med sin sandstrand, restauranger och butiker kan nås på 10 minuter med bil.
Observera: Denna fastighet förvaltas av en privat ägare, inte av ett företag eller en näringsidkare. Detta innebär att EU:s konsumentlagstiftning kanske inte gäller. Du kan dock vara säker på att vi kommer att ge dig samma nivå av kundservice och din vistelse kommer inte att skilja sig från att boka boende hos en professionell ägare.