Vackert beläget, omgivet av skog och inbyggt i klipporna, välkomnar detta inbjudande och rymliga hus er. Ett bra ställe för hela familjen, där ni kan tillbringa tid ensamma eller i sällskap. Sovrummen är fördelade mellan huvudbyggnaden och ett uthus, vilket gör det lämpligt för stora familjer som också tycker om avskildhet. Här kan ni koppla av i en mysig atmosfär, möblerna är bekväma utan att vara lyxiga. Två terrasser ger en mysig inramning för trevliga kvällar i den skuggiga trädgården.
Du kan enkelt nå stranden till fots, där du kan koppla av på den varma sanden och njuta av lugn och ro. Stranden vid Chaucre erbjuder övervakade badmöjligheter och längre bort hittar du också bra surfing- och kitesurfingplatser. Utforska ön till fots, på cykel eller med bil och hitta lugn och ro under din semester.
Observera: Huset är byggt på sidan av en sanddyn och kan nås via stentrappor, så det kan vara svårt för små barn och äldre personer att ta sig dit.








































