I den historiska staden Omegna i norra änden av Lago d'Orta ligger den här lägenheten som bjuder in till en varierad semester. Lägenheten är bekvämt och trevligt inredd och har ett trevligt vardagsrum med ett öppet, modernt kök och flera sovrum, vilket gör den idealisk för en familj.
Du har tillgång till en balkong och en terrass med utsikt över sjön, där du kan äta en härlig frukost. Tillbringa härliga sommarkvällar här med lokala specialiteter och ett glas vin.
Det vackert belägna Omegna och dess omgivningar bjuder in dig att utforska. På sommaren kan du ta en färja för att utforska landskapen och besöka den bebodda ön Isola San Giulio. Många aktiviteter står öppna för dig - vandring, cykling, boule, ridning och mountainbike. I närheten hittar du en båtuthyrning och en cykeluthyrning om du vill utforska området på egen hand. Du bor också bara 150 meter från sjön, där du kan hoppa i vattnet.
Det här är en semester som du kommer att minnas med glädje!