






































Semesterhus
Labin-Nedescina
CIK674
Semesterhus - Labin-Nedescina , Kroatien
8 Gäster
3 Sovrum
2 Badrum
1 Husdjur
Denna vackra semesterbostad med pool ligger cirka 15 minuters bilresa från Istriens vackraste badstränder. Dessa finns i semesterorten Rabac. Den är perfekt för en semester med två familjer, eftersom den består av två bostäder som båda har egen ingång. Semesterlägenheten på bottenvåningen har en stor täckt terrass med utsikt över trädgården och poolen samt ett kök och en mat- och vardagsrumsdel med öppen spis. Tillaga läckra rätter på utomhusgrillen och koppla av i den friska luften i trädgården. Besök det gamla Labin, konstnärernas stad. Amfiteatern i Pula och Brijuniöarna är också väl värda ett besök.
Funktioner
All Inclusive
Förbrukningskostnader inkl.
Gratis p-plats på tomten : 3 Parkeringsplatser
Grill
Kaffebryggare
Rökfritt hus
Semesterhus : 128 m2
Trädgårdsmöbler
Tvättmaskin
Utomhuspool : 20 m2
Utsikt över landskap
WiFi
Öppen spis
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande

Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration