



























Parhus
Grossarl
ASA879
Semesterhus - Grossarl , Österrike
10 Gäster
4 Sovrum
3 Badrum
2 Husdjur
Detta underbara parhus är vackert beläget mitt i Grossarl-dalen och erbjuder en fantastisk utsikt över de omgivande bergen och dalen. Huset är nybyggt 2006 och är mycket bekvämt inrett med hög standard. Den stora terrassen är delvis täckt och erbjuder fantastiska möjligheter för mysiga sammankomster. Det finns också en grill till ert förfogande. Den närbelägna lekplatsen kommer att få de yngre gästernas hjärtan att slå snabbare. Barn i olika åldrar kan verkligen släppa loss här. Ett garage med plats för 2 bilar ingår också i denna fastighet. Grossarl Valley erbjuder ett brett utbud av fritids- och sportaktiviteter, så det finns aldrig en tråkig stund. Tvättmaskin och torktumlare finns tillgängliga mot en avgift.
Funktioner
Dammsugare
Diskmaskin
Gemensam grill
Gratis garage på tomten
Kaffebryggare
Panoramautsikt Berg/Fjäll
Parhus : 150 m2
Rökfritt hus
WiFi
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Tips för fiske
Juridisk information
Licens- eller registreringsnummer: 50411-006124-2020

Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration